niedziela, 1 października 2017

Feria zapachów od Venna - Cosmetics

Feria zapachów ...
Czyli perfumy Federico Machora
od 💟Venna - Cosmetics💟

Perfumy FM to 135 zapachów damskich oraz męskich. Podzielone są na kilka linii charakteryzujących się stopniem zaperfumowania oraz kategoriami zapachowymi. Przyznam, że trwałość jest na bardzo dobrym poziomie. Każde zamknięte są w szklanym flakoniku zapakowanym w kartonowe pudełeczko.

Miałam okazję zapoznać się z 4 zapachami FM i napiszę, że nie żałuję 😊

💥Intense Femme 98
Zapach pochodzi z linii Intense, która charakteryzuje się wyjątkową trwałością i jest zaperfumowana w 30%. Zapach z typu subtelny i świeży. Owocowe nuty czarnej porzeczki i cytryny mieszają się z kwiatowymi jaśminu, konwalii i róży i są doprawione sandałowcem, cedrem i bursztynem. Perfumy z kategorii biznesowej zdecydowanie polecam na dzień.

💥Pure Femme 173
Zapach pochodzi z linii Pure, która charakteryzuje się dużym wachlarzem zapachów. Zapach zdecydowanie interesujący i tajemniczy. Anyż i lukrecja mieszają się w nim z gorzkimi migdałami, mchem i drzewem jacaranda a wszystko to jest doprawione egzotyką sandałowca oraz piżma. Perfumy uwodzicielskie, intrygujące i hipnotyzujące. Idealne na wieczór.

A teraz coś o perfumach dla mężczyzn...

💥Pure 63
Zapach pochodzi z linii Pure i jest zaperfumowany w 20%. Zapach zdecydowanie świeży. Nuty cytryny i kwiatu pomarańczy ładnie komponują się z paczulą, cedrem i lawendą a wszystko przyprawione jest różowym pieprzem oraz ambrą. Perfumy zdecydowanie przebojowo prowokujące.

💥Pheromone 64
Zapach pochodzi z linii Pheromone charakteryzującej się dużą intensywnością perfum oraz uwaga! dodatkiem feromonów. Zapach z kategorii orientalnych. Nuty mandarynki, cedru oraz kwiatu drzewa oliwnego zgrabnie połaczono z gwajkowcem, bobem i piżmem i doprawiono anyżem i rozmarynem. Perfumy zdecydowanie gustowne i zmysłowe a dodatek feromonów sprawi, że żadna kobieta nie przejdzie obok nich obojętnie.

Te oraz inne perfumy marki FM zakupicie w korzystnych cenach tutaj:
❣w sklepie
http://venna-cosmetics.pl/
❣na fb
https://www.facebook.com/vennacosmetics/

A Wy znacie? A może nawet mavie swoich faworytów wśród perfum FM? 🤔

#perfumy #parfume #fm #federicomachora #zapach #vennacosmetics #venna


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Avene zawsze się sprawdza 👍

Avene Physiolift krem pod oczy od DrogeriaWapteka pod 🔎 Po pierwsze dermokosmetyk nie kosmetyk! Gama PhysioLift oparta jest o trzy wyj...